دوباره!

خب....

می بینم که بعضی ها می یان و بلاگ من رو می خونن و پی گیری هم می کنن و ...ولی عمرا که کامنت بگذارن و ... .بابا آخه چرا؟؟؟

سلام و علیکم بر و بچز گل!!! امشب حال من که خوبه.البته خوب که می گم یه مفهومه کاملا نسبی منظورمه.کلی کار دارم امشب.درس های نخونده.مشق های ننوشته.اتاق نامرتب زلزله زده.تلوزیون ندیده.تلفن نزده!فرشید اومده ایران و امروز تماس گرفت و یه دو ساعتی حرف های اساسی زدیم.می دونی شخصا از عشق و عاشقی گفتن و حرف های رومانتیک زدن خوشم می یاد ولی اون دو کلمه حرف حساب گاهی بیشتر می چسبه.هر چند احتمالا فردا هم دوباره داره بر می گرده و من همچنان تنهام.

حسین هم که مثل سابق تهرانه و وسط برفا.مهدی هم که پی کارای خودشه و فرشاد هم که درس و مشق هاش و دوست دخترش و اشتباهات و سه کاری یایی که می کنه و به قول خودش باید هی زندانی شه تو خوابگاه!!!بنابر این من همچنان تنهام و تنهایی حال میکنم!

این هفته تهران نمی رم.شنبه دادگاه دارم و لای پرونده رو هم باز نکردم.ایضا کلی کارهای پرونده هام مونده که بد نیست یه سامونی بگیرن.جاتون خالی دارم شدیدا خودشناسی می کنم.تازه فهمیدم که یه درونه پر از ایراد دارم !؟اولینش اینکه..من کودک درونم هنوز بزرگ نشده!!!شدیدا مثل آنتوان دوسنت تگزوپری!!!

اوه راستی یه کاره شدیدا کودکانه کردم که خیلی حال داد؟؟!!چی..؟میگم.با اجازتون دو روز پیش تو ماموریت بودم .من بودم و راننده.ماشین هم پاترول بود.دیر راه افتاده بودیم و من هم عجله داشتم بعد هی به راننده غر زدم که تو پیر شدی می ترسی تند بری...راننده بیچاره که سید هم بود هی تحمل کرد هی تحمل کرد تا اینکه رسیدیم به مقصد و من کارم رو انجام دادم و تو راه برگشت گفت حالا خودت بشین پشت ماشین ببینم تو که جوونی چطوری می رونی!!!؟؟؟ من  هم تمامه راه رو نشستم پشت پاترول اون هم واسه اولین بار تو عمرم .تو جاده!!! حالا که فکرشو می کنم می بینم هم راننده دیوونه بود هم من خر!

خدا رحم کرد نمردیم وگرنه مدیر ما رو می کشت!!!؟؟؟

در هر صورت.خب فعلا ...

                                                                                          تمام

                                                                                                راز شب مهتابی!

/ 1 نظر / 17 بازدید
db

سلام شرمنده من داشتم از این طرفا رد میشدم با اجازه ات یه مقدار از وبلاگت خوندم دیدم نوشتی که بعضی ها می یان و بلاگ من رو می خونن و پی گیری هم می کنن ولی عمرا که کامنت بگذارن . آره منم دینم نامردیه چیزی برات ننویسم همین. موفق باشی